• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Neden Nickim Yorum?

Yorum

Aktif üye
#1
Bir başka psikoloji forumunda da nickim yorum.Bir gün bilgisayar başındayken arkadaşım pc ye baktı ve kendince çok değerli olduğunu söylediğin vaktini
neden psikolojinde bir sorun olmamasına rağmen burada harcıyorsun.Benim cevabım okadar netti ki! Yaşam felsefem hep bu olmuştur.Bir insanın hayatına dokunamamış ufak bir iz dahi bırakamamışsan boşa yaşamış sayarım.Tam olarak benimde belki bir yorum dan bir insanın hayatı farklı yol alabilir diye nickimi yorum olarak değiştirmiştim. Sizinde sağlam bir yaşam amacınız olmalı, hayatınızı bir amaç doğrultusunda ilerletmeye gayret gösterin.illa dünyayı kurtarma olarak düşünmeyin.Bir kuşa su vermek dahi belki hayatta en büyük gaye en büyük amaç olabilir.

Tomurcukları toplamak gerek çok geç olmadan yarın herşey için geç olabilir.Sözü hep etkilemiştir. İçinizden geçenleri bırakın söyleyin, Bir yorum yapan iyi veya kötü fikirleriniz beyan edin.Sizin için hiç bir anlamı olmayan bir yorum bir başkası için paha biçilemez olabilir.
 

Bu konuları da inceleyebilirsiniz

#2
İnsanın sürekli olumlu şeyler duyması gerekiyor kaldı ki karşınızda derdinizi paylaşabileceğiniz ve sizi anlayacak kişilerin de olması çok önemli. Bu normal hayatımızda pek mümkün olmuyor. İnternette sizin gibi destekçiler oldukça inanın insan kendisini bir nebze de olsa iyi hissediyor.