• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Soru Tedavi sürecinde Anzyl 15 MG 28 Tablet kullanan var mı?

Y

Yasemin nur

Misafir
Bir aydır kullanıyorum aşırı dalgınlık yaptı odaklanamıyorum hiç sürekli bişeyler geliyo aklıma fikirler hayaller geliyo gerçeğe odaklanamıyorum hayattan kopuklaştım. Bi an aşırı enerji dolu mutlu oluyorum en ufak bir sebep bile yokken bian intihar etmeyi planlıyorum :(
Bir dahaki kontrolde bıraksak mı acaba diye doktora sorcam.
Siz kullandıysanız yaşadıklarınızı paylaşırmısınız

Bir aydır kullanıyorum aşırı dalgınlık yaptı odaklanamıyorum hiç sürekli bişeyler geliyo aklıma fikirler hayaller geliyo gerçeğe odaklanamıyorum hayattan kopuklaştım. Bi an aşırı enerji dolu mutlu oluyorum en ufak bir sebep bile yokken bian intihar etmeyi planlıyorum :(
Bir dahaki kontrolde bıraksak mı acaba diye doktora sorcam.
Siz kullandıysanız yaşadıklarınızı paylaşırmısınız
Selam, intihar duygusu gerçekten insanı insanlığından çıkartıyor. Dertleşmek isterseniz buradan yazabilirsiniz yine. Hepimiz benzer sorunlar yaşıyoruz, yaşayacağız da! Ancak intihar düşüncesi biz insanlar için kolay bir tercih bence. Sonuç olarak yaşam mücadelesi veriyoruz öyle ya da böyle... Savaşmamız gerekiyor, pes etmek bize göre değil. Sevgiyle kalın.